Mecenasami plebiscytu są:

mr Target

Mr Target to interaktywny dom mediowy, należący do Grupy SARE. Oferuje usługi w zakresie tworzenia kompleksowych strategii komunikacji online, budowania programów sprzedażowych, realizacji precyzyjnie targetowanych kampanii online, analizy BIG DATA w oparciu o własną technologię. Naszą siłą są ludzie, zatrudniamy doświadczonych specjalistów od reklamy, którzy zdobywali doświadczenie w największych korporacjach i domach mediowych. Więcej informacji na www.mrtarget.pl

EFL

EFL powstał w 1991 r. Jest największą firmą leasingowa w Polsce i od początku działalności jest liderem branży. Od 2001 roku Spółka jest częścią Grupy Crédit Agricole SA. EFL jest 100 proc. udziałowcem spółek Carefleet SA - wyspecjalizowanej w wynajmie długoterminowym oraz firmy faktoringowej Eurofactor Polska SA, EFL Finance i EFL Service. Dzięki synergii należących do Grupy EFL spółek, firma jest dostawcą komplementarnych rozwiązań finansowych oferując przedsiębiorcom: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, faktoring, ubezpieczenia oraz szeregu usług dodatkowych.

EFL od ponad 24 lat współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. pięciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i trzykrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 261 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl

DLA Piper

DLA Piper jest globalną kancelarią prawną z biurami w ponad 30 krajach na obszarze obu Ameryk, w regionie Azji i Pacyfiku, w Europie oraz na Bliskim Wschodzie, dzięki czemu oferuje podmiotom gospodarczym obsługę prawną we wszystkich miejscach na świecie, w których prowadzą swoją działalność.

Biuro DLA Piper w Warszawie świadczy wysokiej jakości usługi zarówno na rzecz międzynarodowych korporacji i instytucji finansowych, jak również przedsiębiorców lokalnych działających w różnych sektorach gospodarki.


Nasz zespół zorganizowany jest w ramach następujących praktyk:

  • prawo korporacyjne (w tym M&A, private equity, rynki kapitałowe);
  • postępowania sądowe i arbitrażowe;
  • prawo pracy i świadczenia emerytalne;
  • własność intelektualna i technologie;
  • rynki finansowe i projekty infrastrukturalne;
  • doradztwo regulacyjne (w tym prawo energetyczne i farmaceutyczne);
  • prawo nieruchomości;
  • prawo podatkowe.

Energy Invest Group

Energy Invest Group S.A. to lider i największa firma w Polsce umożliwiająca inwestorom indywidualnym zarabianie na dywidendach z elektrowni wiatrowych. Energy Invest Group S.A. jest nowoczesną firmą łączącą doświadczenia instytucji finansowych i firm technologicznych. EIG, jako pomysłodawca i koordynator programu SYNERGIA EIG, zarządza holdingiem składającym się z grupy spółek celowych realizujących turbiny wiatrowe w modelu rozproszonym. Firma powstała w styczniu 2012 roku i od tego czasu z dużymi sukcesami realizuje dla swoich inwestorów projekty turbin wiatrowych. W 2014 roku uzyskała prestiżowy status partnera strategicznego od firmy deweloperskiej Siłownie Wiatrowe S.A. obecnej na rynku inwestycji w OZE od roku 1995. Siłownie Wiatrowe S.A. są generalnym wykonawcą wszystkich projektów realizowanych przez grupę EIG.

Głównym celem i zadaniem Energy Invest Group S.A. jest budowa elektrowni wiatrowych w oparciu o kapitał rozproszonych Inwestorów indywidualnych. Dzięki wdrożeniu na polskim rynku doświadczeń naszych zachodnich sąsiadów, umożliwiamy osobom z niewielkim kapitałem uczestniczenie w perspektywicznej branży Odnawialnych Źródeł Energii. Dzięki nam powstają „obywatelskie” elektrownie wiatrowe, które dostarczają do sieci zieloną energię zmniejszając tym samym emisję dwutlenku węgla do atmosfery i znacząco wpływając na ochronę środowiska naturalnego. Połączyliśmy rozwiązanie inwestycyjne z ekologią.

Dzisiaj z EIG SA można społecznie odpowiedzialne i przyjaźnie dla środowiska czerpać atrakcyjne zyski.

Naszą grupą docelową są wszyscy ci, którzy zainteresowani są zarabianiem i inwestowaniem swoich nadwyżek finansowych w realną wartość, w duchu ekologii i dbania o środowisko naturalne, ceniące przy tym zyski przekraczające możliwości lokat bankowych. Osoby inwestujące razem z nami w energetykę wiatrową to Inwestorzy posiadający wolne środki na inwestycję w kwotach 30-500 tysięcy PLN.

Leadership Center

Leadership Center jest firmą treningowo-doradczą działającą od 2008 roku. Specjalizuje się w programach rozwojowych z zakresu zarządzania projektami wykorzystującymi gry symulacyjne. Prowadzi szkolenia, wdraża metodyki zarządzania projektami oraz wspiera rozwój pracowników treningami przygotowywanymi na zamówienie.

Działa zgodnie z zasadą Evidence Based, czyli oparciu rozwiązań na sprawdzonych metodykach i standardach międzynarodowych organizacji. W zakresie zarządzania projektami jest to – Project Mangement Institute(PMI®) oraz APM Group (PRINCE2®) oraz SCRUM. Ponieważ metodyki wdrażają ludzie bardzo duży nacisk kładzie na budowanie zespołów, korzystając z najlepszych praktyk International Coaching Community (ICC) oraz metod badania typów osobowości Myers-Briggs Type Indicator (MBTI).

W podejściu Leadership Center najważniejsze są zasady takie jak :

·         Wartość – robimy tylko rzeczy, które mają sens i które długoterminowo wzmocnią Twoją firmę.

·         Relacje – biznes to przede wszystkim ludzie, pracując z Tobą stajemy się członkiem Twojego zespołu i gramy na Twój sukces.

·         Harmonia – równowaga i dbanie o work-life balance.

·         Wyzwania – lubimy robić nowe rzeczy, których nikt wcześniej nie robił.

·         Rozwój – uczymy się cały czas po to, żebyś mógł korzystać z tej wiedzy.

Więcej informacji na  http://leadership-center.pl/

KYOCERA Document Solutions Europe B.V.

KYOCERA Document Solutions jest jednym z wiodących na świecie dostawców rozwiązań z zakresu zarządzaniem dokumentami. Zakres produktów i usług firmy obejmuje drukarki ECOSYS, niezawodne urządzenia wielofunkcyjne, wysokiej jakości materiały eksploatacyjne i szeroki zakres rozwiązań programowych i Managed Services Document (MDS). Oferta KYOCERA Document Solutions zawiera innowacyjne produkty z komponentami o długiej żywotności. Ich użytkownicy korzystają z niskiego całkowitego kosztu posiadania (TCO) rozwiązań oraz wysokiej wydajności

w każdym miejscu pracy. Oferta rozwiązań i usługi Managed Document Services umożliwiają klientom zmniejszenie kosztów, pozytywny wpływ na środowisko oraz poprawę efektywności i niezawodności procesów biznesowych w tym samym czasie. Więcej informacji na stronie: www.kyoceradocumentsolutions.pl.

KYOCERA Document Solutions Inc. jest spółką zależną firmy Kyocera Corporation, która w 2009 roku obchodziła swoją 50-ą rocznicę. Zajmująca 531 miejsce na liście 2000 największych światowych firm notowanych na giełdzie magazynu Forbes, Kyocera jest wiodącym producentem nowoczesnej ceramiki, komponentów elektronicznych, ogniw słonecznych i elektronicznego sprzętu biurowego. Długoterminową strategią wzrostu KYOCERA są działania wspierające sektory telekomunikacji, przetwarzanie informacji, ochrony środowiska oraz poprawy jakości życia.

GRUPA ARCUS S.A.

ARCUS SA jest jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. ARCUS SA jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions oraz Pitney Bowes w Polsce. ARCUS SA i spółki zależne: T-matic Systems SA oraz ARCUS Systemy Informatyczne Sp. z o.o. dostarczają również kompleksowe rozwiązania oraz usługi z zakresu telematyki i inteligentnych sieci, a także integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Czwartą spółką wchodzącą w skład GRUPY ARCUS jest DocuSoft Sp. z o.o. produkująca systemy do obiegu informacji. Do największych klientów GRUPY ARCUS należą banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, operatorzy pocztowi i logistyczni oraz administracja publiczna na szczeblu centralnym i lokalnym.